ליצירת קשר

לתיאום פגישה השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


  קוראי ברקוד

  קורא ברקוד – סורק ברקוד

  קורא סורק ברקוד הוא כלי המשמש להעברת נתונים / אינפורמציה בעת קריאת / סריקת הברקוד ממגוון דרכים גדול כגון: טלפונים ניידים, מדבקות מוצרי אריזה, חבילות דואר, תרופות ועוד.

  שימוש יום יומי בקורא בסורק ברקוד הפך את חיינו לקלים מדוייקים ואמינים יותר.

  קיימים היום מגוון רחב מאד של קוראי סורקי ברקוד.

  קוראי סורקי ברקוד מיוצרים בטכנולוגיות שונות הטכנולוגיות הנפוצות ביותר הן:

  טכנולוגיית CCD לקריאת ברקוד מטווח 1 ס"מ עד כ-30 ס"מ אלומת אור תהיה קרן עבה לקריאת ברקודים מסוג חד ודו מימד.

  טכנולוגיית לייזר LAZER לקריאת ברקוד מטווח 1 ס"מ עד כ-60 ס"מ אלומת אור תהיה מדויקת ודקה, לקריאת ברקודים מסוג חד מימד.

  טכנולוגיית צילום IMAGER לקריאת ברקוד מטווח 1 ס"מ עד כ-15 מטר! אלומת אור תהיה בצורת ריבוע לקריאת ברקודים מסוג חד ודו מימד.

  סוגי הברקוד מתחלקים ל-2 קטגוריות עיקריות:

  ברקוד חד מימד בצורת פסים אנכיים יכיל בתוכו בדרך כלל עד כ-30 תווים.

  ברקוד דו מימד בצורת ריבוע יכיל בתוכו עד כ-2,000 תווים

  המידע הקיים בברקוד יהיה מספר או תווים אלפא נומרים שיכילו את תעודת הזהות של המוצר עליו הם מוטבעים /מודבקים.

  חברת אי.די טכנולוגיות משווקת ומפיצה ראשית בישראל של המותגים הבאים: ZEBRA, HONEYWELL, MINDEO, CIPHERLAB, DATALOGIC.

  הניסיון והמקצועיות של אנשינו יעניקו לכם בחירה מוצלחת של קורא סורק ברקוד לפי בקשתכם.

  סורק ברקוד חד מימד מבית NEWLAND דגם HR1150

  עם מיטב הפעולות לקידום תהליכי העבודה, ה- HR11 Aringa מבטיח...
  למידע על המוצר

  סורק ברקוד חד מימד מבית CipherLAB דגם 1500P

  סדרת הסורקים 1500 מבית CipherLAB מעניקה אמינות ויעילות עוצמתית לשיפור...
  למידע על המוצר

  סורק ברקוד חד מימד מבית HONEYWELL דגם 1300g

  הסורק HONEYWELL 1300g הוא פתרון מתקדם לקריאת ברקודים שמספק ביצועים...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד חד מימד MD2000 מבית MINDEO

  טווח קריאה עד 67.5 ס"מ עמיד למים ואבק בתקן IP50 קשיח ועמיד...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד חוטי חד מימד MD6600 מבית MINDEO

  קורא ברקוד דו מימד ותיק ואיכותי לקריאת כל סוגי הברקודים...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד חוטי חד מימד 1250G מבית HONEYWELL

  קורא ברקוד מוביל ואיכותי בביצועיו הנותן שקט ואחריות מורחבת ללקוח...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד חוטי חד מימד LS2208 מבית ZEBRA

  קורא ברקוד המוביל ואיכותי בקטגוריה בעל וותק רב הנותן שקט...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד חוטי חד מימד QW2120 מבית DATALOGIC

  קורא ברקוד הפופולארי בקטגוריה הנותן מענה מצוין לכל דרישה. מדויק...
  למידע על המוצר

  MINDEO-MD6600

  קורא דו מימד איכותי. קריאת כל סוגי הברקודים. מרחק קריאה עד 43...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד חוטי דו מימד 1950G מבית HONEYWELL

  קורא ברקוד חדשני דו מימד בעל טכנולוגיה ייחודית לדיוק וקריאת...
  למידע על המוצר

  ZEBRA-DS4308

  קורא דו מימד איכותי. קריאת כל סוגי הברקודים. מרחק קריאה עד 134...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד אל חוטי חד מימד 1202G בית HONEYWELL

  קורא ברקוד אלחוטי חד מימד ותיק מעולה ואיכותי . ביצועים...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד אל חוטי חד מימד CS-2190מבית MINDEO

  קורא ברקוד אלחוטי חד מימד מעולה ואיכותי ,תמורה מקסימלית למחיר...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד אל חוטי חד מימד LI4278 מבית ZEBRE

  קורא ברקוד אלחוטי חד מימד הוותיק בקטגוריה מעולה ואיכותי ....
  למידע על המוצר

  HONEYWELL - 1952G

  קורא אימג'ר דו מימד איכותי. טווח עבודה עד 15 מטר. מרחק קריאה...
  למידע על המוצר

  MINDEO - CS3290-HD

  קורא אימג'ר דו מימד איכותי. טווח עבודה עד 200 מטר. מרחק קריאה...
  למידע על המוצר

  ZEBRA - DS4608

  קורא אימג'ר דו מימד איכותי. טווח עבודה עד 100 מטר. מרחק קריאה...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד דו מימד CS3070-HC מבית ZEBRA

  קורא ברקוד אלחוטי דו מימד מוקשח יעודי לעבודה בשטח במקומות...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד אל חוטי דו מימד 3690-2D מבית MINDEO

  קורא ברקוד אלחוטי דו מימד מוקשח יעודי לעבודה בשטח במקומות...
  למידע על המוצר

  קורא ברקוד אצבע דו מימד CR40 מבית MINDEO

  קורא ברקוד אלחוטי דו מימד מוקשח ייעודי לעבודה בשטח במקומות...
  למידע על המוצר

  מידע נוסף בנושא

  סורק ברקוד

  קורא ברקוד הינו כלי חשוב ואפקטיבי במיוחד המספק מענה ופתרון איכותי במגוון תחומים והיבטים בהתנהלות העסקית בדגש על ניהול מלאי. קורא ברקוד נמצא בשימוש הן בסופרמרקטים והן במחסנים לוגיסטיים, חנויות אלקטרוניקה ועוד. בעלי עסקים, מפעלים וחברות נדרשים לנהל מלאי וזאת על מנת להישאר במעקב אחר המוצרים ובמטרה שהלקוחות יוכלו לקבל את המוצרים שהם מעוניינים לרכוש במהירות. ניהול מלאי בצורה מקצועית ונכונה נועד לוודא ולהבטיח כי המחסן שלכם מצויד בכל המוצרים שאתם מציעים ללקוחות. ישנן כמה דרכים לוודא זאת, כאשר הדרך הטובה ביותר לביצוע המעקב הינה באמצעות רישום ממוחשב. קורא ברקוד יסייע בידכם לעקוב את אחר המלאי הקיים, למלא את המחסן במוצרים החסרים וזאת על מנת לספק שירות איכותי בזמינות גבוהה ללקוח. לפרטים נוספים פנו אל חברת תג טק.

  השימושים והיתרונות של קורא ברקוד

  קורא ברקוד קורא את המספר הקטלוגי של המוצרים, כאשר ישנם סוגים שונים של קוראי ברקודים המגיעים בשלל גדלים, צורות וטכנולוגיות ומשמשים ליישום של מגוון מטרות. ישנם סורקי וקוראי ברקוד אלחוטיים, שולחנים, חוטיים, סורקים לזיווד, כאשר בכל אחד מהם ניתן לעשות שימוש בשתי טכנולוגיות:

  • לייזר – טכנולוגיה המאפשרת לסרוק ברקודים חד ממדיים שהינם הברקודים הפשוטים והנפוצים ביותר שמגיעים בצורה של פסים אנכיים. טכנולוגיה זו פועלת כך: קורא הברקוד שולח אלומות אור המוחזרות מהמשטחים הנסרקים. קרן האור נקלטת ע"י חיישנים הנמצאים בסורק הברקודים והמידע שנקלו מומר לאותיות ומספרים ומשודר למחשב שמחובר לסורק. פעולה זו חוסכת את הצורך בהקלדה ידנית ובכך חוסך זמן רב והשקעת מאמצים.
  • טכנולוגיית Imager – טכנולוגיה חדישה שעושה שימוש במצלמה ייעודית המאפשרת לקורא הברקודים לזהות ולנתח את הברקוד בצורה מעמיקה וטובה. טכנולוגיה זו יכולה לפענח קודים מסוג חד ודו ממד ואת כל סוגי הקידודים הקיימים. קורא הברקוד מצלם את הברקודים ומפענח את התמונה המתקבלת. התמונה ממורת למידע המועבר למחשב. מדובר בטכניקה ושיטה יעילה ואיכותית החוסכת זמן רב והשקעת מאמצים מיותרים שמבטיחה ניהול מלאי יעיל, התנהלות מיטבית ושמירה על סדר וארגון בבית העסק שלכם.

  קורא ברקוד

  חברת תג טק הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה בייצור, שיווק והפצה של פתרונות הדפסה איכותיים ויעילים לבתי עסק, מפעלים, חברות וארגונים במגוון ענפי המסחר והתעשייה.

  ברקוד סורק

  מערכות ברקוד סורק מורכבות מקוד דיגיטלי הכולל תווים של אותיות ומספרים המופיעים כסדרת קווים ונקודות. קוד זה מודפס או מודבק על גבי המוצרים השונים, אריזות וניירת ומשמש למגוון צרכים ומטרות של קטלוג ותמחור מוצרים. חשוב לדעת כי ישנם שני סוגי ברקוד עיקריים: ברקוד חד ממדי שמורכב מעד 20 תווים וברקוד דו ממדי שכולל כמה עשרות עד כמה מאות תווים. חברת תג טק מטפלת בכל נושאי הסורקים.

  שיטות הסריקה באמצעות ברקוד סורק

  ברקוד סורק הינו כלי, מכשיר ופונקציה ייחודית המשמש לקריאה של קודי ברקוד ומספרים קטלוגים. המכשירים השונים הקיימים בשוק נמכרים כמכשיר נייח או נייד ופועלים באמצעות מספר שיטות סריקה: סורק CCD הקורא את הקודים באמצעות אור אדום ייחודי המאיר את התווים ומפענח אותם. סורק לייזר הקורא את הקודים השונים באמצעות חיישני לייזר שסורקים את הקוד וממירים אותו לתכנים מפוענחים. סורק אימג'ר הפועל על בסיס טכנולוגיה המצלמת את הברקודים, מפענחת את התמונה וממירה אותה לתוכן.

  מערכת ברקוד סורק

  בין אם שמדובר בקופה רושמת או בעמדת מחשב, מערכות הסריקה השונות מאפשרות לקרוא נתונים ולנתחם. באמצעות המערכות הללו ניתן לבצע סריקה של מסמכים מסוגים שונים הכוללים ברקוד בהם: מחירונים, חוזים חתומים, טפסים, חשבוניות. תעודות משלוח ועוד. מערכת ברקוד סורק מאפשרת לצפות באופן שוטף בכל המסמכים הסרוקים ולקטלג אותם בהתאם למאפיינים שלהם כגון תאריכים, סוג המסמך, מסמכים שדורשים ביצוע פעולות נוספות ועוד. בחלק מהמערכות ניתן לבצע סריקה גם מסמכים בצורה ישירה ללא ברקודים וזאת באמצעות פונקציות של סריקה ישירה שניתן להתקין אותה בכמה מערכות דוגמת: חשבשבת, אינטגרל, פריורטי ועוד.

  ברקוד סורק מאפשר להדפיס מסמכים עם ברקוד מסוגים שונים המכילים נתונים שונים כגון תאריכים, מספר תעודה, מספר לקוח ועוד. כאשר המשלוח מתבצע, המסמך המקורי נמסר ללקוח ולחברה נשלח בחזרה העתק חתום על ידי הלקוח.

  סורק qr

  חברת תג טק הינה חברה מקצועית ומובילה המתמחה בייצור ושיווק פתרונות הדפסה מתקדמים ואיכותיים המותאמים באופן אישי לבית העסק, המפעל או החברה. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם בזמינות מלאה וישמח להעניק לכם שירות מקצועי ואיכותי ביחס אישי.

  סורק ברקוד למחשב

  סורק ברקוד למחשב שנקרא גם קורא ברקוד הינו כלי שימושי במיוחד במגוון בתי עסק, מפעלים, חברות וארגונים שונים במדינת ישראל וברחבי העולם. סורק הברקוד למחשב מתבסס על פעולה של עינית קטנה, המבצעת תהליך של סריקה והמרה של הברקוד לאחר שנסרק מהמוצרים לנתונים. סריקת הברקודים מהתוויות והמדבקות מעבירה פלט של מספרים למחשב המאפשר לקבל מחירם של מוצרים ונתונים נוספים. המידע נסרק באמצעות קרן לייזר שנשלחת באופן ישיר מהסורק לתוויות ולמדבקות בעזרתה ניתן לקרוא נתונים המופיעים על גביהן ומתורגמים לספרות. אנחנו בחברת תג טק נשמח לייעץ לכם בכל נושא הסורקים.

  סוגי סורק ברקוד למחשב

  סוגים נוספים של סורקי ברקודים למחשב הינם: סורק הפועל בטכנולוגיית CCD שקורא את התוויות ומתרגם את הקווים המופיעים על גביהן לתכנים מספריים. הסוג השני הינו סורק הפועל באמצעות טכנולוגיית Imager באמצעותה הסורק מבצע צילום של הברקודים ומפענח את התמונות שהתקבלו למספרים. סורק ברקוד למחשב מסוג לספק פתרון ומענה למגוון צרכים, הסורק יכול להיות ידני או נייח וכאשר מדובר בסורק ידני ניתן לשאת אותו לכל מקום והוא שימושי במיוחד במחסנים בהם יש כמות גדולה של פריטים וכן בכניסות למופעים שונים וזאת לצורך סריקה של כרטיסי כניסה. סורק ברקוד שולחני ניתן למצוא בדלפקים המיועדים למכירות, בהם עוברים מוצרים לפני התשלום. סורק זה מתאים הן לבתי עסק קונים ובינוניים והן לעסקים גדולים יותר.

  סורק ברקוד נייד

  סורק ברקוד למחשב מיועד לספירות מלאי, כאשר ישנם סורקים המתאימים למגוון תעשיות וכן סורקים המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות וחדישות ביותר. בכל מקרה, רגע לפני רכישה של סורק, מומלץ לבחון היטב את הדגמים השונים הקיימים ולוודא כי אתם בוחרים סורק העונה על הדרישות והצרכים הספציפיים שלכם בצורה מיטבית. מומלץ ואף הכרחי לתת דגש על איכות הסורק וכן על אופן פעולתו והשימוש בו. חברת תג טק הינה חברה מובילה ומקצועית המתמחה בשיווק והפצה של מוצרי ופתרונות הדפסה איכותיים ומתקדמים לעסקים ומפעלים במגוון ענפי המסחר והתעשייה. צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי ולהתאים עבורכם סורקים, מדפסות, מסופונים ועוד מגוון כלים ואמצעים משוכללים לשיפור ההתנהלות העסקית והארגונית שלכם ולשדרוג סטנדרט ורמת השירות.

  קורא ברקוד אלחוטי

  קורא ברקוד אלחוטי או סורק אלחוטי הינו כלי אפקטיבי ושימושי במיוחד כיום כמעט בכל בית עסק המתמחה במכירה של מוצרים שונים. מסופון הכולל קורא ברקוד אלחוטי הינו חיוני ורלוונטי במיוחד כאשר מדובר במחסנים לוגיסטיים ותעשייתיים ואילו סורק ברקוד אלחוטי מיועד ומתאים יותר עבור בתי עסק העוסקים במכירה של מוצרים שונים. כיום, ניתן למצוא כמה סוגים שונים של סורקים משוכללים ומתקדמים כגון: קורא ברקוד אלחוטי, סורקי ברקוד למחשב ועוד. במידה ואתם מעוניינים לרכוש קורא וסורק ברקוד אלחוטי, חשוב לוודא כי אתם רוכשים אותו אצל חברה מקצועית, מנוסה ובעלת מוניטין המציעה מוצרים איכותיים וטובים בתחום. חברת תג טק מובילה בתחום.

  ההיסטוריה וההתפתחות של קורא ברקוד אלחוטי

  השימוש בקורא ברקוד החל לראשונה בתחילת שנות ה-40. מדובר בטכניקה, טכנולוגיה הדומה לשימוש בקוד מורס. בתקופה ההיא חיפשו אחר פתרון מהיר ויעיל וזאת לצורך זיהוי פריטים שונים וקורא הברקוד שפעל על בסיס שיטת מורס, הווה פתרון מצוין. כל מגוון קוראי הברקוד הקיימים כיום, פועלים באמצעות טכנולוגיה אופטית אלחוטית וזאת על מנת לסרוק את הברקוד מהמוצרים ולהמיר אותם למידע ונתונים. שיטה וטכנולוגיה זו שיפרה בצורה משמעותית את העבודה של מרביתם של בתי העסק.

  הטכנולוגיות והיתרונות של קוראי ברקוד אלחוטיים

  כיום, ניתן למצוא שלוש טכנולוגיות של סריקת ברקודים, כאשר ההבדל בין סוגי הסורקים והקוראים נובע משיטת הזיהוי והפענוח של הברקודים וכן בצורת הסימון ובסוג הברקוד, בתקשורת הנתונים ועוד. הטכנולוגיות השכיחות ביותר הינן:

  • טכנולוגיית לייזר – טכנולוגיה המציעה פתרונות לסימון מוצרים באמצעות קודים שנסרקים באמצעות קרן לייזר. פענוח הקוד מבוצע ע"י מבנה סדור של קווים ומרווחים ביניהם וזאת בהתאמה ועל פי אלגוריתם ידע. החזר האור הינו בהתאם לעוביים של קווי הסימון.
  • טכנולוגיית CCD – קורא ברקוד אלחוטי המבוסס על חיישני CMOS ברזולוציה משתנה. מערכת מסוג זה פועלת באמצעות פס תאורה אדום ועבה המעניק יכולת תאורה ליישן וניגודיות וזאת במטרה לצלם את הברקודים. טכנולוגיה זו נחשבת לאמינה במיוחד.
  • טכנולוגיה צילום – טכנולוגיית Imager חדשנית המבוססת על צילום ועיבוד של תמונות ברזולוציה גבוהה. ייעודה של טכנולוגיה זו הוא לסרוק ברקודים דו ממדיים.

  סורק ברקוד אלחוטי

  חברת תג טק מתמחה בייצור ושיווק של מוצרי, מכשירי ופתרונות הדפסה מתקדמים ואיכותיים במיוחד. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם בכל שאלה, בקשה והזמנה וישמח להעניק לכם מענה מקצועי ושירות איכותי ביחס אישי, אחריות ואדיבות.

  קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים