ליצירת קשר

לתיאום פגישה השאירו פרטים ונחזור בהקדם:


  הדפסת מדבקות

  אנחנו כמעט לא שמים לב לכך שאנחנו מוקפים מדבקות מכל סוג בכל מקום, על כל מוצר או מתקן, וכולם משמשות למטרות שונות. יש מדבקות שמיועדות לנוי ולשעשוע, יש מדבקות שמיועדות לסימון מוצרים ומתן מידע, ויש מדבקות בטיחות שנועדו להזהיר ולהתריע. הסוגים הרבים של המדבקות משמשים ענפים שונים מתעשייה ועד מסחר והן נחוצות משום שטרם נמצאה הדרך למסור מידע ברור ומידי לציבור מבלי להדביק מדבקה. הסוגים השונים שמדפיסים פה לפי הזמנה שמותאמת לצרכים של החברות מיוצרים מחומרים שונים לפי תפקיד המדבקה. החומרים השונים מתקדמים ומתאימים לתקנים הקפדניים ביותר כדי שיוכלו להחזיק מעמד ולא לנשור לאחר זמן קצר ובכך לגרום למצבים מסוכנים בגלל היעדר אזהרה כתובה.

  איזה סוגים של הדפסת מדבקות מוצעים לכם?

  מדבקות נמצאות בכל מקום והן מיוצרות מחומרים שאמורים להיות הטובים ביותר לתפקיד שאותן הן ממלאות. מדבקות שצריכות להיצמד למכשירים שעשויים מתכת, פלסטיק, חומרים שונים כמו פולימרים או אפילו רהיטי עץ או מתקנים, קירות רגילים או קירות גבס, דלתות וחלונות, מדבקות ברקוד למוצרים שונים ואפילו בגדים מסוגים שונים שעליהם מדבקות צריכות לתת מידע על הרכב הבד והטיפול הנכון בו. לכן, מייצרים את המדבקות מחומרים שונים שמתאימים למכשירים רבים כמו פוליאסטר, פוליפרופילן, נייר, ויניל, PVC, סיליקון ואפילו קרטון. את המדבקות מכינים לפי קבצים מוכנים שהלקוחות מעבירים על מנת לדייק בכיתוב וגם בלוגו ובסלוגנים, בציורים ובסמלים שרוצים להדפיס עליהן.

  גלילי מדבקות לענפים שונים

  הדפסת מדבקות מתאימה לחנויות שצריכות מדבקות ותגיות מחיר, מדבקות עם מידע על מוצרים שונים, מבצעים ועוד. המדבקות מתאימות גם להדבקה על משטחים בעייתיים הודות לטכנולוגיה ייחודית שאנחנו מתמחים בה, בטכנולוגיית פלקסו ודפוס דיגיטלי שמפיק מדבקות יפהפיות ומדויקות עם גרפיקה נאמנה למקור ועמידה מאוד. החומרים השונים מאפשרים לכם לקבל אותן במרקמים מעניינים, עם או בלי רקע וגם בצורת תגים לשימושכם לחלוקה לעובדים או לאורחים במקום העבודה. חברת תג-טק ותיקה בתחום זה של הדפסת מדבקות והיא מציעה את ההדפסות המתקדמות ביותר של מדבקות חזקות ותקניות שעומדות בכל תנאי לחץ ועבודה. כל המדבקות יוצאות לאחר בקרת איכות קפדנית לשביעות רצון הלקוחות.

  הדפסה על מדבקות

  האומנות של הדפסה על מדבקות משתכללת בשנים האחרונות הודות לטכנולוגיות שונות שמאפשרות לנו דיוק וגיוון בגרפיקה שמיועדת להן. מכונות חיתוך מתקדמות בשיטות חדשניות, חומרים חדשים שאנחנו יכולים להשתמש בהם כדי לשפר את העמידות של המדבקה והיציבות של הפיגמנטים שמודפסים עליה, כל אלה הופכים מדבקות למוצר שנוח מאוד להזמין ולקבל בתוך זמן קצר יחסית, לכל מטרה. חברות רבות שזקוקות למדבקות על מנת לסמן, לעצב או להזהיר על פי חוק יכולות להשתמש בידע שנצבר בחברה כדי ליהנות ממדבקות איכותיות שמוכיחות את עצמן לזמן רב מבלי להישחק, לדהות או ללכת לאיבוד רק כי לא היה דבק חזק מספיק כדי להצמיד אותן למקומן.

  מה חשוב לדעת על הדפסה על מדבקות?

  איכות של מדבקות נמדדת בכמה פרמטרים חשובים וכל אחד מהם משפיע על אופן השימוש והמחיר שלהן. אם אינכם בטוחים אילו מדבקות אתם צריכים ומאיזה חומר, יועצי החברה יסבירו לכם את היתרונות של כל אחד מהם וכיצד זה עשוי לסייע לכם להשתמש בהן נכון. החומרים השונים שאתם מוצאים בתחום זה מבדילים בין מטרות שונות כדי שהמדבקה תתאים ליעדה, תיצמד בקלות ותישאר דבוקה בהתאם לתפקידה. התמחור של מדבקות משתנה בהתאם לכך ולכן, רצוי להשתמש במדבקות שמתאימות למוצר כדי לנצל ביעילות את כל היתרונות שלה. גליל המדבקות מתאים להדבקה סדרתית בכמויות גדולות וגם זה מאפיין שמקל על השימוש בהן שהפך אותן למוצר שלעולם לא ייצא משימוש.

  אילו מדבקות אפשר למצוא בשוק?

  מדבקות מיוצרות מחומרים מגוונים שכולם מותאמים גם לדרישות בטיחות ולתקינה המחמירה בתחום זה. מכיוון שרבות מהן מיועדות למסירת מידע על מרכיבים של מוצר או חומרים מסוכנים או כללי התנהלות במקרים שונים, חשוב לייצר אותן מחומרים עמידים וחזקים למשך שנים רבות, כמו: נייר וקרטון, ויניל, פוליפרופילן, פוליאסטר, סיליקון ועוד. כל המדבקות מודפסות בדפוס דיגיטלי מתקדם ומדויק ולכן מגוון הסוגים גדול כל כך. חברת תג טק בע"מ מייצרת כבר שנים רבות מדבקות מגוונות מחומרים שונים שמתאימים לענפים שונים, לפי הזמנה ועיצוב של הלקוח ובמחירים מעולים שמתאימים לכל תקציב.

  מדבקות בגלילים

  השימוש במדבקות היום הא רב. ניתן לראות מדבקות במגוון מקומות והן משמשות למטרות שונות. בהתאם לכך גם עיצובן של המדבקות משתנה, החל ממדבקות ססגוניות שמטרתן היא נטו עיצוב ואסתטיקה ועד מדבקות שמטרתן היא מסירת אינפורמציה או אזהרה: מדבקות המפרטות הרכב חומרים, מוסרות מידע על מחירים  או שרשומות עליהן הוראות שימוש במוצר כזה או אחר.

  מדבקות מוכרות שכולנו רואים על בסיס יומיומי הן מדבקות ברקוד ומדבקות סימון ארגזים. היתרון של מדבקות במסירת מידע הוא עמידותן כך שהמידע החיוני נשמר. לצד המדבקות שצוינו, ישנן מדבקות שהן אישיות, מעבירות מסרים אישיים יותר כמו פסוקים או פתגמים, תמונות וסמלים שונים שמדברים לאנשים. מדבקות אשר נמצאות בשימוש בתדירות גבוהה מגיעות בכמויות גדולות, למשל בצורת גליל.

  איך הדפסת מדבקות בעיצוב אישי יכולה להתאים לכם?

  כאמור, לצד מדבקות בגלילים שהן לרוב מדבקות סטנדרטיות, כאלה שמשתמשים בהם בקנה מידה רחב, ישנן מדבקות בעיצוב אישי שהן ייחודיות לאירוע מסוים ולטעמו של אדם מסוים. אם יש לכם אירוע משפחתי ואתם מעוניינים שהאורחים יצאו עם מזכרת.  מדבקות היא אופציה מעולה שתישאר אצל האורחים במצב שמור לאורך זמן.

  באירועים של הציבור הדתי אפשר להדפיס ולתת טקסטים כמדבקות מעוצבות על מנת שאפשר יהיה להדביק במקום בולט לשימוש האורחים, כמו תפילת הדרך ברכב או פסוקים יפים לכל מקום שרוצים. בימי חברה ובאירועי קידום מכירות אפשר להזמין הדפסת מדבקות בעיצוב אישי כדי לקדם מוצרים עם לוגו וסלוגנים שונים, ואפשר פשוט לתת מדבקות מצחיקות או עם חכמת חיים כדי להדביק במקומות שונים כדי לקשט, להוסיף עניין, למשוך לקוחות או פשוט להעביר מסרים שחשוב לכם להעביר.

  מדבקות מיועדות גם למטרות אישיות

  אם אתם בעלי עסק ורוצים לקדם את העסק או מצר מסוים ממנו, מדבקות הן דרך מעולה לעשות זאת. כאן מדובר על מדבקות שמעוצבות עבורכם באופן אישי אך יכולות לבוא בגלילים כיוון שהן אמורות להיות מחולקות או מפוזרות בקנה מידה רחב. לסיכום, מדבקות ניתן למצוא היום בשלל עיצובים וגם למגוון רחב של מטרות: להדבקה על מוצרים או משטחים שונים, קירות או אפילו פגוש של רכב. המדבקות של חברת תג טק בע"מ מיוצרות מחומרים תקניים ובטיחותיים בטכנולוגיות מתקדמות כדי להתאים לכל מטרה, מסחרית או אישית, בשלל עיצובים ובהזמנות אישיות.

  טכנולוגיות חדישות, פתרונות ייחודים ושימוש בחומרי גלם מעולים

  לכל המוצרים >

  מלאו את הפרטים הבאים

  ונציג מטעמינו ייצור עמכם קשר בהקדם   קידום ובניית אתרים לעסקים קידום ובניית אתרים לעסקים